Кредитные карты банков украины

Лучшие предложения

Банк Рейтинг Максимальная сумма кредита Срок кредита/
Процент
Как получить

4.80

до 100000 грн до 62 дней

На карту

Получить карту

4.30

до 50000 грн 55 дней

Наличными

На карту

Получить карту

4.13

до 10000 грн до 65 дней

Наличными

На карту

Получить карту

Особливості національної банківської системи

Михайло Булгаков в романі «Майстер і Маргарита» описав цікавий епізод: радянський чиновник-хабарник сховав у вентиляційну трубу карбованці, а міліція знайшла долари. Звичайно, ми пам'ятаємо, що фокус цей - справа рук надприродних сил. Однак, як багато талановитих літераторів, Михайло Булгаков мав дар передбачення, і сьогодні вже нікого не здивуєш ні конвертацією однієї валюти в іншу, ні миттєвими транзакціями, ні відкриттям і веденням особистого банківського рахунку. Всіма цими чудесами ми зобов'язані не потойбічним сутностям, а розвиненій банківській системі.

Втім, система ця неоднорідна, що особливо помітно за одним з основних її критеріїв - надійності фінансової установи. Очолюють світовий рейтинг банків засніжені Фінляндія і Канада, а ось нашій країні змагатися з ними зарано: Україна знаходиться в самому кінці списку. Проте всередині країни також існує рейтинг надійності, він складається на підставі показників НБУ, одним з основних серед яких є рівень довіри клієнтів. Розраховується він на підставі цілого ряду факторів, таких як вклади, присутність іноземних інвестицій, гарантія повернення вкладів та ін. Крім того, рейтинг банків враховує такі показники, як активи, депозити юридичних і фізичних осіб, кредитно-інвестиційний портфель та ін.

Однак слід мати на увазі, що такі класифікації не статичні: зазначені чинники з плином часу можуть змінитися, вплинувши на позицію фінансової установи. Більш того, банк може і зовсім піти з ринку. У зв'язку з цим на сьогоднішній день найбільшу довіру у населення викликають державні організації. Але не відстають і великі комерційні структури, які пропонують власні продукти і також користуються довірою. Вибираючи той чи інший комерційний банк, клієнт у першу чергу оцінює суму і якість послуг, що надаються, найбільш популярними з яких сьогодні є наступні.

Як оформити кредитну карту онлайн в Україні ?

Банківська картка: Карти бувають дебетові (з їх допомогою клієнт може користуватися своїми власними коштами, які він довірив банку) і кредитні (для користування коштами банку з виплатою процентної ставки). При цьому власником дебетової картки є клієнт, а кредитної картки - фінансова установа, яка її випустила, проте сама карта в будь-якому випадку залишається власністю банку.

Інтернет банкінг

Так називається сума технологій, завдяки яким клієнту надається можливість дистанційного обслуговування через офіційний сайт банку і цілодобовий доступ до рахунків. Серед послуг, які включає в себе інтренет-банкінг:

 • 1. доступ до особистого кабінету;
 • 2. доступ до інформації про банківські продукти;
 • 3. виписки по рахунках;
 • 4. заявки на отримання банківських послуг;
 • 5. перекази коштів (внутрішні та на рахунки в інших банках);

Цікаво, що в даний час провідні банки України працюють над таким принципово новим напрямком, як надання клієнтам доступу до міжнародних валютних ринків. Онлайн банк - ефективний інструмент не тільки у взаєминах банку і клієнта, а й у регулюванні міжбанківської конкуренції, розвиваючи таким чином всю систему банківського обслуговування.

Банківський кредит

На сьогоднішній день це одна з найпопулярніших послуг, пропонованих сучасними фінансовими установами. Суть її в тому, що банк надає певну грошову суму на заздалегідь обумовлений термін на тих чи інших умовах. Банківські кредити можуть бути різних видів, а саме:

 • Державний - між державою і фізичною (юридичною) особою. Як правило, видається на оплату муніципальної діяльності.
 • Субординований - між фінансовою установою та позичальником на термін не більше 5 років, по закінченню якого кредит повинен бути погашений одним платежем.
 • Соціальний - припускає лояльні умови кредитування для певних пластів населення.
 • Мікрокредит - для малого бізнесу і підприємців, які обмежені в праві скористатися традиційним кредитом.

В контексті сказаного вище важливо не випустити з уваги таке поняття, як «ціна кредиту» - тобто оплата послуг кредитування, яка визначається тим чи іншим відсотком від суми кредиту. Процентна ставка визначається кредитором і може бути трьох видів: ринкова, підвищена і пільгова.

 • Ринкова кредитна ставка розраховується в залежності від попиту і пропозиції на той чи інший вид кредитування. Може значно збільшуватися під час інфляції.
 • Підвищена кредитна ставка актуальна в тих випадках, коли спостерігається значний ризик кредитування. Ризик при цьому може бути як внутрішнім (наприклад, недотримання обумовлених раніше умов кредитування), так і зовнішнім (наприклад, можливе збільшення ціни кредитних ресурсів).
 • пільгова кредитна ставка актуальна у випадках диференційованого підходу до клієнтів.

Іпотека

Строго кажучи, це один з видів банківського кредитування, який має на увазі, що позичальник закладає нерухоме майно, залишаючись при цьому його власником, а кредитор отримує право продати згадане майно в разі невиконання позичальником обговорених умов.

Іпотечний кредит, як правило, видається на тривалий термін під невисоку відносно інших видів кредитування процентну ставку, а вимоги до клієнта висуваються більш м'які. Виплачується іпотека регулярними рівними платежами.

У деяких випадках виникає необхідність отримання нового кредиту для погашення попереднього. Така процедура теж передбачена фінансовими організаціями і називається рефінансуванням. За допомогою рефінансування можливо збільшити період кредитування або зменшити суму місячного платежу, спростити процедуру погашення кредиту за допомогою об'єднання декількох договорів, а також отримати деяку суму грошових коштів за допомогою збільшення загальної кредитної суми.

Як бачимо, теоретично отримати банківський кредит може будь-який громадянин України, який досяг повноліття: передбачені вигідні умови для фізичних та юридичних осіб, для пенсіонерів, для малозабезпечених верств населення. І разом з тим, існує чимало складнощів і незручностей, що підстерігають позичальника. Інформація про банки сьогодні відкрита і цілком доступна, і неважко помітити, що найкращі банки, які дають кредит, висувають досить суворі вимоги до своїх клієнтів. Так, підприємці досі обмежені в праві отримати повноцінну позику, а пересічний громадянин змушений зібрати пакет документів (який включає в себе довідку з місця роботи про середню щомісячну заробітну платню, про місце проживання, про склад сім'ї), довести свою платоспроможність і, в кінці кінців, підлаштуватися під графік роботи банків і враховувати їх години роботи. Нерідко кредит можна отримати лише під заставу, часто під час підписання договору необхідна особиста присутність поручителя. Жоден банк України не стане працювати з неблагонадійними позичальниками, і тому попередні перевірки можуть вимагати деяких зусиль від клієнта. Все це помітно ускладнює процедуру.

Таким чином, прийнявши рішення отримати гроші в борг, позичальнику слід уважно вивчити умови, на яких банк видає кредит (в різних банках вони можуть значно відрізнятися), врахувати курси банків на сьогодні, попередньо порахувати вартість кредиту (скільки доведеться заплатити за користування банківськими коштами в рік) і тверезо зважити можливість оплатити кредит вчасно і в повному обсязі.